Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

XII edycja Zawodów Wędkarskich o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Jędrzejowie.

Dziś rano w Chorzewie odbyły się XII Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Jędrzejowie. Po zaciętej rywalizacji wyłonieni zostali zwycięscy zawodów.

Organizatorami niedzielnych zawodów była Komenda Powiatowa Policji w Jędrzejowie, Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów oraz Koło Wędkarskie „Lin”. W wędkarskich zmaganiach wzięło udział dziewięć czteroosobowych drużyn. Miejscem ich rozegrania był jeden ze  zbiorników wodnych w Chorzewie. Rywalizacja rozpoczęła się wcześnie rano, a  wyznaczony czas do połowu wyłonił drużynowych zwycięzców.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna Sklep Wędkarski „ U Zdzicha”. Na drugiej pozycji znalazła się  drużyna Cat Fish, natomiast na trzecim miejscu uplasował się skład drużyny Koła Wędkarskiego PZW „Karaś” Małogoszcz. Dyplomy i puchary wręczył Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Jędrzejowie mł. insp. Rafał Zieliński, który podziękował zawodnikom za tak liczne przybycie i wzięcie udziału w XII edycji  zawodów. Życzył wszystkim sukcesów wędkarskich i zaprosił do udziału w zawodach w przyszłym roku. 

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy za udział w przedsięwzięciu wszystkim uczestnikom zawodów.

 

Źródło: KPP w Jędrzejowie

Opr: KP